Foto

Zahl der Lose: 415

cca 1910-1920 Feltehetőleg dunabogdányi svábok csoportképei, 2 db nagyméretű fotó kartonon, sérültek, foltosak, az egyik körbevágott, a másik felső széle vágott és a karton hullámos, 27x36 cm és 20x26 cm (teljes: 29x35 cm.)
14453.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Nagyméretű családi fotó, feltehetőleg dunabogdányi család, fotó kartonon, foltos, lyukkal, 12x17 cm, teljes: 25x31 cm
14454.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között
14455.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1970-1980 MTI sajtófotók, össz. 20 db, vegyes témában, közte Carl Lewis, a Budapesti Nagydíj Nemzetközi Atlétikai Verseny 100 méteres síkfutás számának győztese; a 3-as metró Klinikák állomásának építése; Kádár János Bulgáriában; stb. 24x20,5 cm és 27x18 cm körüli méretben, eredeti borítékban
14456.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1925 Vegyes keményhátú fotó tétel (portrék, csoportképek), össz. 10 db, változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x19,5 cm között
14457.

Rufpreis:
2 400 HUF

1909 A Magy. Kir. Államrendőrség orvosi kara az 1909. évben, tablófotó, Goszleth István és fia budapesti műterméből, a karton szélén kisebb sérülésekkel, 25,5x19 cm (karton: 38,5x33 cm)
14458.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890 Petőfi Sándor mellszobrát ábrázoló nagy méretű fotó 23x32 cm
14459.

Rufpreis:
4 000 HUF

28 db keményhátú fotó vizitkártya, kabinetfotó, magyar fényképészektől
14460.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
14461.

Rufpreis:
6 000 HUF

14462.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
14463.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Csendes terror c. film 6 darab vitrinfotó, 18x24 cm
14464.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF