cca 1910-1920 Feltehetőleg dunabogdányi svábok csoportképei, 2 db nagyméretű fotó kartonon, sérültek, foltosak, az egyik körbevágott, a másik felső széle vágott és a karton hullámos, 27x36 cm és 20x26 cm (teljes: 29x35 cm.)
cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között
cca 1970-1980 MTI sajtófotók, össz. 20 db, vegyes témában, közte Carl Lewis, a Budapesti Nagydíj Nemzetközi Atlétikai Verseny 100 méteres síkfutás számának győztese; a 3-as metró Klinikák állomásának építése; Kádár János Bulgáriában; stb. 24x20,5 cm és 27x18 cm körüli méretben, eredeti borítékban
1909 A Magy. Kir. Államrendőrség orvosi kara az 1909. évben, tablófotó, Goszleth István és fia budapesti műterméből, a karton szélén kisebb sérülésekkel, 25,5x19 cm (karton: 38,5x33 cm)
A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm