Foto Zahl der Lose: 415
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161095
14057
468
Photo
Gink Károly (1922-2002): Fagyejev, pecséttel jelzett fotó, 17,5×13 cm
3161104
14058
468
Photo
Gink Károly (1922-2002): Tánc, pecséttel jelzett fotó, 12,5×17,5 cm
3161099
14059
468
Photo
Gink Károly (1922-2002): Osztályteremben, pecséttel jelzett fotó, 17,5×12 cm 3159334
14060
468
Photo
Gink Károly (1922-2002): A termő állásai, pecséttel jelzett fotó, 18×12,5 cm 3129059
14061
468
Photo
cca 1930 Pipázó férfi, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, 26×20,5 cm
3129045
14062
468
Photo
cca 1930 Juhász a pusztában, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, felületén kisebb törésnyomok, 21×26 cm
3129053
14063
468
Photo
cca 1930 Juhász a pusztában, művészfólián keresztül előhívott fotó, jelzés nélkül, 26×20,5 cm
2964556
14064
468
Photo
3164087
14065
468
Photo
Női akt, Agfacolor diapozitív keretben, Szöllősy Kálmán (1887-1976) díjat nyert felvétele az 1940-es évekből, 3,5×2,5 cm 3159936
14066
468
3200
Photo
Eltérő időben készült, szolidan erotikus felvételek, 7 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm 3164198
14067
468
Photo
Amatőr pornó negatívok, 4 db kisfilm kocka 3159840
14068
468
3200
Photo
Aktfotók vegyesen, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF