Foto

Zahl der Lose: 415

cca 1880 Családi portréfotó, keményhátú fotó Geil József losonci műterméből, a hátoldalon a műterem képével, bejegyzéssel, 16x10 cm
14405.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jenny and Jackson táncosok, 2 db fotó (Photo Sonya), 17×11 cm
14406.

Rufpreis:
1 600 HUF

ca 1905 Első Gazdasági Gépgyár budapesti úthenger fotója 24x16 cm gyűrödéssel
14407.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1925 Szemere budapesti kereskedő termékeit bemutató versenykirakat, Melczer Zsigmond pályaműve, Szilágyi reklámfotós felvétele, hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 12×13 cm
14408.

Rufpreis:
4 000 HUF

1939 Gyógyszerész teaestély Budapesten, Jakab Sándor hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott fotója, jó állapotban, 17,5×23,5 cm
14409.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1900 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Strelisky műterméből, dekoratív ornamentikával díszített, kissé kopott, 21,5x12,5 cm
14410.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 Rekvényi Imre topolyai vegyeskereskedő és felesége portréja, P. Gerstheimer (Verbász/Szenttamás) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 21x13 cm
14411.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1890 Elegáns házaspár portréja, Mager Ottó (Komárom) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, kissé kopott, 21x11,5 cm
14412.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Táncművészről készült össz. 8 db expresszionista fotó, Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) braunschweigi német fényképész pecséttel jelzett fotója (7 db) és 1 db jelzés nélkül fotó, 9,5x14,5 és 17x11 cm közötti méretekben / cca 1930 total of 8 expressionist photos of a dancer, 7 pcs of them with the stamp of Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) photographer from Braunschweig/Germany, between 9,5x14,5 és 17x11 cm
14413.

Rufpreis:
8 000 HUF

1930 Kisgyerek születésnapi ajándékokkal, kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 12×8 cm
14414.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1865-1890 Régi bőr gerincű fotóalbum, 16 db keményhátú fotóval, fotókivágással, album gerince részben levált, fotók mérete: 10,5×6,5 cm
14415.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

cca 1900-1920, 70 darab fotólap
14416.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF