Foto Zahl der Lose: 415
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167816
14405
468
Photo
cca 1880 Családi portréfotó, keményhátú fotó Geil József losonci műterméből, a hátoldalon a műterem képével, bejegyzéssel, 16x10 cm 3164338
14406
468
Photo
Jenny and Jackson táncosok, 2 db fotó (Photo Sonya), 17×11 cm 3160143
14407
468
Photo
ca 1905 Első Gazdasági Gépgyár budapesti úthenger fotója 24x16 cm gyűrödéssel 3167694
14408
468
Photo
cca 1925 Szemere budapesti kereskedő termékeit bemutató versenykirakat, Melczer Zsigmond pályaműve, Szilágyi reklámfotós felvétele, hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 12×13 cm
3167708
14409
468
3800
Photo
1939 Gyógyszerész teaestély Budapesten, Jakab Sándor hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott fotója, jó állapotban, 17,5×23,5 cm
3167546
14410
468
Photo
1900 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Strelisky műterméből, dekoratív ornamentikával díszített, kissé kopott, 21,5x12,5 cm
3167575
14411
468
Photo
cca 1890-1900 Rekvényi Imre topolyai vegyeskereskedő és felesége portréja, P. Gerstheimer (Verbász/Szenttamás) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 21x13 cm
3167581
14412
468
Photo
cca 1890 Elegáns házaspár portréja, Mager Ottó (Komárom) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, kissé kopott, 21x11,5 cm 3167483
14413
468
Photo
cca 1930 Táncművészről készült össz. 8 db expresszionista fotó, Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) braunschweigi német fényképész pecséttel jelzett fotója (7 db) és 1 db jelzés nélkül fotó, 9,5x14,5 és 17x11 cm közötti méretekben / cca 1930 total of 8 expressionist photos of a dancer, 7 pcs of them with the stamp of Hilde Brinkmann-Schroeder (1891-1974) photographer from Braunschweig/Germany, between 9,5x14,5 és 17x11 cm 3166810
14414
468
Photo
1930 Kisgyerek születésnapi ajándékokkal, kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 12×8 cm
3167480
14415
468
Photo
cca 1865-1890 Régi bőr gerincű fotóalbum, 16 db keményhátú fotóval, fotókivágással, album gerince részben levált, fotók mérete: 10,5×6,5 cm 3168143
14416
468
Photo
cca 1900-1920, 70 darab fotólap Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF