Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Dicsőfi József: Evangyéliomi elmélkedések. Debreczen, 1892. (Városi Nyomda). 391 + [5] p. Dicsőfi József (1859-1920) református lelkész, teológus, főiskolai tanár. A kötet a vallás és a tudomány, a vallás és a filozófia viszonyának tisztázása után főként Jézus példabeszédeinek értelmezésével foglalkozik. A címoldalon régi kereskedelmi bélyegzés és tulajdonosi bejegyzés. Poss.: Mogyorósy Gyula büki evangélikus lelkész. Aranyozott gerincű, foltos korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk