19040.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Szemere Bertalan: Utazás külföldön I. Németalföld, Franciaország. Bp., 1840, Magyar Kir. Egyetem. Félvászon kötés, sérült címlap, foltos, viseltes állapotban.