19096.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Széll Sándor: Nagyvárad. Officina Hungarica. Bp., 1941., Officina, 27+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.