Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Mussolini, Vittorio: Légi háború Abesszíniában. 25 képpel. Ford.: Brelich Mario. Bp.,[1937]. Franklin, 112 p. + 10 (kétoldalas képtáblák, fekete-fehér fotókkal.) t. Egyetlen kiadás. Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Vittorio Mussolini (1916-1997) katonatiszt, szerkesztő, filmproducer, a Duce fia az olasz légierő kötelékében bombázó tisztként vett részt a második olasz-abesszíniai háborúban, később a spanyol polgárháborúban, majd a második világháborúban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt