19036.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Bosnien und der Herzegowina, Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für Reisende von - -. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven. Térképekkel rendkívül gazdagon illusztrált, közte kihajtható Osztrák-Magyar Monarchia térképpel, de benne város térképek (Bécs, Pozsony, Prága, Budapest, Brassó...stb), valamint Tátra, és Adria térkép is. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos lapokkal.