19139.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD
GerÅ‘ László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.