Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Szerk.: Sárközi György. Bp., é.n., Atheneum. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, címlapon korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert