Te vagy a tanu! Ukrajnától Auschwitzig. Nagybaczoni Nagy Vilmos. Szerk... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Bucher/Bucher-Militaria~1500027/Te-vagy-a-tanu-Ukrajnatol-Auschwitzig-Nagybaczoni-Nagy-Vilmos-Szerk-Por-Dezso-es-Zsadanyi~II3166951
3166951
19649
468
3800
Books: Military
Rufpreis:
3 800 HUF 10,30 EUR , 11,88 USD
Beschreibung: Te vagy a tanu! Ukrajnától Auschwitzig. Nagybaczoni Nagy Vilmos. Szerk.: Pór Dezső és Zsadányi Oszkár. Bp.,(1947), Kossuth, 482+3 p.+12 (képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
: tg