Gunther Plüschow: A csingtaui repülő kalandjai. (Élményeim három világrészben.) Ford.: Holló Márton. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 248 p. ÚJrakötött modern aranyozott egészvászon-kötés.