Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György. Harc a levegőért. Bp., 1940, Révai, 290+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris bélyegzésekkel (Familiae Balás de Futásfalva).