Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordításs... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Bucher/Bucher-Judaica~1500037/Unnepi-imadsagok-a-templomban-hasznalatos-sorrendben-Magyar-forditassal-ellatta-Schon-Jozsef~II3142409
3142409
20423
468
Books: Judaica
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. 1-4. Bp., é. n. Schlesinger Jos. könyvk. 48 + 256 + 16 p.; 24 + 264 + 16 p.; 96 + 16 p.; 528 p. + 1 sztl. lev.
Kiadói, egységes, aranyozott bőr szalaggal záródó egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Apróbb kopásokkal, a 4. kötet gerince sérült. Díszes kötésváltozat.
: nagy_andras