Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 311

Ács Tivadar: A száműzöttek. Fiala János 1848-49-i honvédalezredes emlékiratai az emigrációról. Bp., 1943., Hungária. Kiadói papírkötés, foltos, javított borítóval, névbélyegzőkkel és névbejegyzéssel.
19437.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szűcs Béla Albert: "Hála néktek, októberi ifjak". H.n., é.n., magánkiadás. Kiadói papírkötés.
19438.

Rufpreis:
1 800 HUF

Modernizációs szigetek. A siker szerkezete a késői államszocializmusban. Összeáll. és szerk.: dr. Tamás Pál. Bp., 1992, MTA Politikai Tudományok Intézete - MTA Társadalmi Konfliktusok Kutató Intézete. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19439.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herczeg Ernő: Szarajevótól Genfig. Kémek, gyilkosok, diplomaták, hadvezérek, áldozatok. Cluj-Kolozsvár, 1930, Progesul. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, előzéklap szakadt, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
19440.

Rufpreis:
1 600 HUF

Huszár Tibor: Kádár. A hatalom évei 1956-1989. Bp., 2006. Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19441.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete Gyula: Éljünk magunknak. A szerző, Fekete Gyula (1922-2010) háromszoros József Attila-díjas író, szociográfus, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, Mohás Lívia ceruzás bejelöléseivel, foltos lapélekkel.
19442.

Rufpreis:
1 600 HUF

vitéz Arnóczky Mátyás Pál: Egy szívvel - két hazában. Rendületlenül 1956 igazságáért. [Veszprém, 2017, Vesz-Pannon Média Kft.] Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19443.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Rákosi Mátyás: A Kommunisták Magyarországi Pártjának megalakulása és harca a proletárforradalom győzelméért. A Magyar Tanácsköztársaság. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19444.

Rufpreis:
1 000 HUF

A dolgozó nép alkotmánya. Rákosi Mátyás beszéde az Országgyűlés 1949. augusztus 17-én tartott ülésén. A Magyar Népköztársaság alkotmánya. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája. Monor, 1919, Popper Ernő. Kiadói papírkötés, kopottas, széteső állapotban.
19446.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Mátyás: A kül- és belpolitikai helyzet és feladataink. Beszámoló az Országgyűlés 1952. december 15-i ülésén. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19447.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp., 1994, Intera Rt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19448.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF