3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Wirkner Lajos: Élményeim. Néhány lap 1825-től 1852-ig terjedő, nyilvános pályám naplójegyzeteiből. Pozsony, 1880, Stampfel Károly (Nirschy István-ny.), 3 sztl. lev.+ 292 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, hiányos gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.