Kacziány Géza: Magyar vértanúk könyve. Bp., 1906, Vass József Könyvkia... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500026/Kacziany-Geza-Magyar-vertanuk-konyve-Bp-1906-Vass-Jozsef-Konyvkiadohivatala-Kiadoi-foltos~II3168041
3168041
19418
468
Books: History
Beschreibung: Kacziány Géza: Magyar vértanúk könyve. Bp., 1906, Vass József Könyvkiadóhivatala. Kiadói foltos egészvászon kötés, gerinc szakadt, színes képmellékletekkel, kopottas állapotban.
: tg