20091.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Betscher Sándor - Rápóti JenÅ‘ - Polnár István: A gyógynövénygyűjtés zsebkönyve. Bp., 1957, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos, sérült borÃtóval, sérült cÃmlappal.