Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, sérült gerinccel, a címkép és a melléklet hiányzik.