Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár.
Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Officina Képeskönyvek 8. Bp., 1938., Officina, 17+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. "Földessy Tibor dr. Dorog" nébélyegzésével. Földessy Tibor a dorogi Szent Borbála Kórház első igazgatójának névbélyegzésével.