Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár. Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Officina Képeskönyvek 8. Bp., 1938., Officina, 17+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. "Földessy Tibor dr. Dorog" nébélyegzésével. Földessy Tibor a dorogi Szent Borbála Kórház első igazgatójának névbélyegzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt