1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, a borítón kis szakadással, a gerincen kis sérüléssel.