Keramiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043008
11462
467
3800
Art-ceramics
3043023
11463
467
3800
Art-ceramics
Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró felületi karccal 24 cm
3086599
11464
467
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza. Jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
3080283
11465
467
3400
Art-ceramics
Király Károly: Mécsestartó. Jelzett, hibátlan, m: 13x13 cm
3080290
11466
467
Art-ceramics
Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
3028608
11467
467
3200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Ikebana váza hólyagos mázas kerámia, iparművész, hibátlan m: 12 cm 3047862
11468
467
3200
Art-ceramics
Scheurich retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3005384
11469
467
3400
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Szálváza. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm
3075427
11470
467
3200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
3075440
11471
467
Art-ceramics
Szent László. Mázas kerámia kép, kis pattogzással, d: 27 cm
3057487
11472
467
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm 3075423
11473
467
3200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF