Keramiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047852
11450
467
Art-ceramics
3080305
11451
467
Art-ceramics
Retro német csavart visszacsiszolású váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3080301
11452
467
Art-ceramics
Retro német mohaszínű váza. Jelzett, alján pattanással, m: 24 cm
3086606
11453
467
Art-ceramics
Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
3062927
11454
467
3200
Art-ceramics
Retro német design váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 3065787
11455
467
3800
Art-ceramics
Nagy méretű magyar kerámia iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm
3023687
11456
467
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm 3023685
11457
467
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 22 cm
3086617
11458
467
3800
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, kis pattogzással, d: 14,5 cm
3028628
11459
467
3200
Art-ceramics
Kiöntő Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, minimális mázhibával 23 cm
3005416
11460
467
Art-ceramics
Retro iparművészeti szárazvirág váza, kopással, mázrepedéssel, h: 19 cm
3086619
11461
467
4800
Art-ceramics
Elefántfej figurákkal díszített design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF