Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3155905
31826
467
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
5db-os bronz emlékérem tétel, közte Fritz Mihály (1947-) 1985. "75 éve született Erdei Ferenc / MÉE Csongrád-Makó" bronz emlékérem elcsúszott felirattal (42,5mm) T:AU,XF
3155028
31827
467
Numismatik
22db-os vegyes, ~1950-1980. között készült emlékérem tétel, közte Szakál Ernő (1913-2002) "Mikoviny Sámuel emlékének 1700-1750 / Kiváló Munkásságért az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" aranyozott bronz emlékérem (50mm) T:vegyes 3120424
31829
467
Numismatik
DN A fertődi Esterházy-kastély bejáratát ábrázoló nagyobb méretű, egyoldalas bronz plakett (156x116mm) T:AU patina 3150894
31830
467
Numismatik
DN "Nemzetközi Tánc- és Kultúra Alapítvány" aranyozott bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (65mm) T:AU,XF
3061083
31831
467
Numismatik
DN "Szeged" vastag öntött bronz emlékérem (75mm) T:AU
3155811
31832
467
Numismatik
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
3157159
31833
467
Numismatik
DN "Liszt Ferenc" bronz emlékérem jelzés nélkül, hátlapon akasztóval (162mm) T:AU
3092269
31834
467
Numismatik
DN "Szarvas város Barátainak köre - Szarvas" egyoldalas fém emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (39mm) T:AU
3120391
31835
467
Numismatik
DN "Tiszatáj 2 MG.TSZ. - Törökszentmiklós" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalán "Emlékül az MG. TSZ. vezetőségétől" gravírozással (112mm) T:XF 3073654
31836
467
Numismatik
DN "Gyula" egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés
3071262
31837
467
Numismatik
DN "Szentendrei Emlék / BÁV" bronz emlékérem dísztokban (32mm) T:AU 3077527
31838
467
Numismatik
DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF