Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 340

1867. "A Buda-Pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király éljen a haza" ezüstözött ón emlékérem füllel (34mm) T:XF oxidáció
31730.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1869. "Emlékérem az Országos Lelencház alapítására" ezüstözött bronz emlékérem. "AZ EMBERISÉG ÜDVE LEGYEN VELÜNK. 1869 / EMLÉK AZ ORSZÁGOS LELENCZ HÁZRA - CZÉLJA ELHAGYATOTT GYERMEKEK MEG MENTÉSE ÉS AZ ERÉNY JAVÁRA VALÓ FENNTARTÁSA" (31mm) T:AU apró ph, az ezüstözés lekopott
31731.

Rufpreis:
12 000 HUF

1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:AU,XF kopott ezüstözés, ph.
31732.

Rufpreis:
8 000 HUF

1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékmedál füllel, aradi homokkal (24mm) T:AU,XF ph
31733.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

~1900. "Vörösrák Budapest" egyoldalas bronz lemezérem (29mm) T:XF
31734.

Rufpreis:
3 000 HUF

31735.

Rufpreis:
1 000 HUF

1922. "Délmagyarországi Baromfi- Galamb és Házinyúltenyésztők Egyesülete Békéscsaba" bronz érdemérem (41mm) T:VF karc, ph.
31736.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1930-1940. "Selmecbányai Akadémia, pénzverés jutalomérem" permen három jelzéssel jelzett Ag emlékérem, utánveret. "MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) T:XF / Hungary ~1930-1940. "Award Medallion for Coinage" of the Academia Montanistica in today's Banská Štiavnica. Hallmarked Ag commemorative medallion with three hallmarks on edge, restrike. MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) C:XF
31737.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1957. "M.M.SZ. Jó munkáért" részben festett fém emlékérem tokban (40mm) + 1975. "Eredményes Propaganda Munkáért" Lenin születésének évfordulója alkalmából kiadott egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:UNC
31738.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1960. "RÖLTEX" kétoldalas Al reklámzseton T:AU,XF kis ph.
31739.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1970. "Székesfehérvári Könnyűfémmű" Al emlékérem hivatali papírra (?) erősítve (60mm) T:XF ph, korrózió
31740.

Rufpreis:
1 800 HUF

31741.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF