Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:AU,XF kis patina, apró ph.
Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina, tiny edge error