~1960-1970. "Parádi Üveggyár törzsgárda jelvény" aranyozott, ezüstözöt... https://www.darabanth.com/de/467-Fernauktion/467.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500021/7E1960-1970-Paradi-Uveggyar-torzsgarda-jelveny-aranyozott-ezustozott-zomancozott-Cu-jelvenyek~II3154219
3154219
33774
467
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1960-1970. "Parádi Üveggyár törzsgárda jelvény" aranyozott, ezüstözött, zománcozott Cu jelvények (3db/2xklf) gyári kartonlapon, hátoldalukon "Parádi Üveggyár Munkaügyi Osztálya, Parádsasvár" bélyegzéssel (34x18mm) T:AU,XF az egyiken kopott ezüstözés
: ttg