33763.
Beendet 467. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
1954. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, dupla függesztőkarikával, eredeti, enyhén sérült tokban T:AU,XF kisebb zománchibák 1954. "Red Flag Order of Labour" gilt, enamelled Br deoration with ribbon, with double suspension ring in lightly damaged original case C:AU,XF small enamel errors NMK 595.