Uhren Zahl der Lose: 115
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158660
12823
467
Watches
Modern zsebóra, kopással, működik, d: 4,5 cm
3152770
12824
467
Watches
4 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban
3153410
12825
467
Watches
3 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban 3158662
12826
467
Watches
Modern zsebóra, kopással, működik, d: 5 cm
3158663
12827
467
Watches
Modern zsebóra, kopással, nem működik, d: 4,5 cm
3013528
12828
467
Watches
Rhythm Space Age ébresztőóra, működik, 13,5×12 cm
3159175
12830
467
50000
Watches
Bulova fehérarany (Au) női karóra, arany (Au) óratok, aranyozott fém szíj, fém csat, teljes bruttó: 21g, mechanikus, működik, számlap 18x10 mm 2883304
12831
467
32000
Watches
3152757
12832
467
Watches
2 db karóra: egy szovjet gyártmányú, karcos üveggel, szíj nélkül, dobozában + egy Samsung jelzésű, fém szíjjal, az üvegen kis repedéssel 2816145
12833
467
26000
Watches
Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm
3156371
12834
467
Watches
Cornavin 17 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, sérült üveggel, némi oxidációval, szíj nélkül. Működik, de a korona csak korlátozottan húzható, javításra szorul. d: 32 mm
3121504
12835
467
11000
Watches
Korai ezüst (Ag) tokos karóra, kézzel festett réz számlappal, kézi felhúzós szerkezettel tisztításra szorul 26x35 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF