Uhren

Zahl der Lose: 115

Modern zsebóra, kopással, működik, d: 4,5 cm
12823.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban
12824.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

3 db régi zsebóra, sérült / hiányos állapotban
12825.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modern zsebóra, kopással, működik, d: 5 cm
12826.

Rufpreis:
3 000 HUF

Modern zsebóra, kopással, nem működik, d: 4,5 cm
12827.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rhythm Space Age ébresztőóra, működik, 13,5×12 cm
12828.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bulova fehérarany (Au) női karóra, arany (Au) óratok, aranyozott fém szíj, fém csat, teljes bruttó: 21g, mechanikus, működik, számlap 18x10 mm
12830.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12831.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

2 db karóra: egy szovjet gyártmányú, karcos üveggel, szíj nélkül, dobozában + egy Samsung jelzésű, fém szíjjal, az üvegen kis repedéssel
12832.

Rufpreis:
3 000 HUF

Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm
12833.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Cornavin 17 köves, kézi felhúzós karóra, kissé karcos, sérült üveggel, némi oxidációval, szíj nélkül. Működik, de a korona csak korlátozottan húzható, javításra szorul. d: 32 mm
12834.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korai ezüst (Ag) tokos karóra, kézzel festett réz számlappal, kézi felhúzós szerkezettel tisztításra szorul 26x35 mm
12835.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF