12799.
Beendet 467. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm. /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK