Jelzés nélkül, XIX. sz. első fele: A napóleoni háborúkban szolgált katona portréja, 1813-1814-es Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) kitüntetéssel. Olaj, vászon, sérült. Antik, sérült fakeretben. 25x19,5 cm