Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta --. Mérték: 1 : 1.152.000. [Budapest, 1893.] Nagel Bernát. [Nyomt. Vernay J. N., Bécs.] Színes, lithografált térképlap, mérete: 98 x 65 cm. Vászonra kasírozva. Egyik négyzet hátoldalán ragasztónyom.