Iparművész 3 darabos retro asztali szett: számmal jelzett, kopással, 1... https://www.darabanth.com/de/467-Fernauktion/467.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Iparmuvesz-3-darabos-retro-asztali-szett-szammal-jelzett-kopassal-16x16-cm-h-20-28-cm~II3024497
3024497
13494
467
Flea Market
Beschreibung: Iparművész 3 darabos retro asztali szett: számmal jelzett, kopással, 16x16 cm, h: 20-28 cm
: nagy_andras