1953 Béke és Szabadság IV. évf. 42. sz., 1953. dec. 2., benne képes be... https://www.darabanth.com/de/467-Fernauktion/467.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2000102/1953-Beke-es-Szabadsag-IV-evf-42-sz-1953-dec-2-benne-kepes-beszamolo-a-magyar-angol-6-3~II3155899
3155899
18209
467
Printed Materials
Beschreibung: 1953 Béke és Szabadság IV. évf. 42. sz., 1953. dec. 2., benne képes beszámoló a magyar-angol (6:3) mérkőzésről, sérülésekkel, 24 p.
: nagy_andras