Tétel

Katalognummer:

18482.
Beendet 467. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

3 db Óbuda helytörténeti kötet: Pereházy Károly: A régi Óbuda. Kássa Gábor akvarelljeivel. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Bán Éva, Erős Gábor et alii (szerk.): Óbuda. Bp., 1985, III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói papírkötés, kötése megtört, borító hátoldalán apró felületi sérüléssel. + Apám Óbudája. Seidl József fényképei alapján összeáll.: Silló-Seidl György. Bp., 1986, Táltos. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras