12637.
Beendet 467. Fernauktion
Antik
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon, átfestett részekkel, 89x69 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.