Mária Jézussal. Üvegikon, XX. sz. első fele, dekoratív fakeretben, 30,... https://www.darabanth.com/de/467-Fernauktion/467.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Maria-Jezussal-Uvegikon-XX-sz-elso-fele-dekorativ-fakeretben-30-5x21-5-cm-~II3135601
3135601
12550
467
Antique
Beschreibung: Mária Jézussal. Üvegikon, XX. sz. első fele, dekoratív fakeretben, 30,5×21,5 cm,
: karap_norbert