Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156267
22096
467
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fonott fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 2,5×1,9 cm, nettó: 6,3 g 3156303
22097
467
Ezüst(Ag) triplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 6,4 g 3155831
22098
467
Ezüst (Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett m: 53, 2,24 g 3158036
22099
467
Ezüst (Ag) zsebóralánc 22,38 g 40 cm 3061082
22100
467
15000
3097886
22101
467
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
3039011
22102
467
5500
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g 3022980
22103
467
3019565
22104
467
Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g
3121907
22105
467
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 34,1 g
3117592
22106
467
36000
Arany (Au) 14K fehérarany sokköves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g
3138480
22107
467
2200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF