Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022975
22120
467
Jewellery and precious metal items
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kis díszvilla, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 25, g Aranyozott, hibátlan
3117315
22121
467
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, d: 4,3 cm, nettó: 7,9 g
3138489
22122
467
Ezüst(Ag) gyűrű hiányos berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 8,4 g 2934601
22123
467
24000
3134330
22124
467
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 21,6 g 3139803
22125
467
14000
14K arany (Au) gyermek gyűrű zafírral jelzett 1g 3158031
22126
467
Malachit medálos ezüst (Ag) nyaklánc Jelzett. Medál 6 cm 3156264
22127
467
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 2,4 g 3156272
22128
467
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,7 g 3156322
22129
467
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 7,7 g 3156274
22130
467
Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 3,7 g 3156180
22131
467
Ezüst(Ag) ötköves karikagyűrű, jelzett, 2 db, méret: 50, 54, bruttó: 5,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF