Tétel

Katalognummer:

11284.
Beendet 467. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

1836 Peter Paul Rubens festménye után, Leopold August Friese rajza, Carl Julius von Leypold metszése: A prágai Szent Tamás-templom oltárképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. A lap széle kissé sérült, foltos, 24x15 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb