11078.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XXI. sz. eleje: Oktogon, Budapest. Akvarell, papír, kissé laza paszpartuban, 41x58,5 cm.