11067.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele-közepe: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x54,5 cm