11082.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virág. Rézkarc, papír. Számozott: 9/15. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, d: 24,5 cm