11097.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsok Szentendrénél. Olaj, karton. 20x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben.