11094.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kodály. Rézmetszet, papír, számozott (14?/80). Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 14x10 cm