11175.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül, ázsiai alkotó, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Elefánt, teve és paripa. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben. 12x24 cm