Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Angyali üdvözlet. Szén, papír, jelezve... https://www.darabanth.com/de/467-Fernauktion/467.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hanna-MelanieMela-1892-1973-Angyali-udvozlet-Szen-papir-jelezve-jobbra-lent-Javitott~II3117254
3117254
10055
467
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,62 EUR , 68,75 USD
Beschreibung: Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Angyali üdvözlet. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Javított. Üvegezett fakeretben. 45,5x29,5 cm / charcoal on paper, signed, restored, framed
: nagy_andras