10057. Beendet 467. Fernauktion Gemälde und Grafiken
38 000 HUF
0 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vértestolnai táj alakokkal, 1975. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal (Vértestolna, 1975.IX.22), üvegezett fakeretben, 23×44,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras