Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Kir. Magyar Természettudományi Társulat LXXXII. Bp., 1910, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, ("Pátria"-ny.), XIV+683+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói festett, aranyazott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.