19238.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Centenáris nemzetközi sakkmesterverseny. Kossa István előszavával. A játszmákat elemezte Maróczy Géza. [Kecskemét],1949., Magyar Sakkvilág, 15+1 p.+2 t.+17-166+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.